czwartek, 26 czerwca 2014

20. Koniec

Tak więc nasz projekt edukacyjny oficjalnie uznajemy za zakończony! :) To był dłuugi rok, a sam projekt wymagał od nas dużo pracy i cierpliwości, ale mimo wszystko uważam, że się opłacało, a końcowy efekt jest (jak dla mnie) całkiem zadowalający. :) 
Jak już wspominałam ostatnio, ostateczna prezentacja miała miejsce we wtorek (24.VI)  w auli szkoły podstawowej. Ku naszemu zaskoczeniu przybyło więcej osób niż się spodziewałyśmy, co było miłą niespodzianką. :) 
Dla nas już od rana panowała nerwowa atmosfera, ponieważ chciałyśmy, aby wszystko było zrobione jak najlepiej. Z niecierpliwością i obawą czekałyśmy na godzinę 10 aby móc już zaprezentować efekt naszej całorocznej pracy. Z uwagi na taką ilość osób na auli stres był jeszcze większy i podczas prezentacji zdarzyło się nam kilka drobnych potknięć, ale nie było aż tak najgorzej, haha :D
Na początku powiedziałyśmy kilka słów o blogu, trudnościach, nowych doświadczeniach oraz dlaczego akurat wybrałyśmy taki projekt. Później przyszedł czas na najbardziej wyczekiwany przez wszystkich punkt programu- projekcję filmu! Oczywiście nie obyło się bez wpadki, ponieważ film niestety nie chciał odtwarzać się poprawnie, ale na szczęście dla nas od kilku dni był już załadowany na YouTube. Podczas oglądania było duużo śmiechu, więc wnioskuję, że chyba się podobało :)
 Następnie, aby przybliżyć wszystkim zebranym to, przez co przechodziłyśmy podczas nagrywania wszystkich scen, puściłyśmy krótki making of. Chyba nie było osoby, która nie zaśmiałaby się chociaż raz :D. Miło, że było to zabawne nie tylko dla nas ;)
 Na zakończenie podziękowałyśmy wszystkim oraz przede wszystkim naszej Pani Marcie, która była dla nas podporą przez cały rok :) Jeszcze raz dziękujemy!
Na koniec wrzucam jeszcze nasz film- mam nadzieję, że Wam wszystkim też się spodoba :)


I na tym kończę moją działalność na tym blogu :) Pisanie tutaj było bardzo fajnym doświadczeniem i mam nadzieję, że jest tu chociaż jedna osoba, która wchodziła tu regularnie, czytała to, co piszę oraz z nami przeżywała kolejne etapy projektu. A, no i z tego miejsca chciałabym pozdrowić wszystkie osoby, które dotrwały do końca, haha. Do zobaczenia! x

2 komentarze:

  1. Fantastyczny projekt. Gratuluję pomysłu i realizacji! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Taaak! Ja byłam tą osobą co stale wchodziła na bloga, systematycznie, regularnie z zaintersowaniem czytała o najnowszych doniesieniach! Dziękuję Wam, że Wam się chciało, za zaangażowanie i kreatywność!!!

    OdpowiedzUsuń